فراداده – نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان – باشگاه مشتریان

اتصال نرم‌افزار باشگاه مشتریان با نرم‌افزار فراپیامک

 

امکان اتصال نرم‌افزار باشگاه مشتریان با نرم‌افزار فراپیامک (سامانه تخصصی ارسال پیام کوتاه) امکانات و قابلیت‌های فراوانی را به این نرم‌افزار داده است. ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی‌ها، پیام‌های قدردانی و پیام‌های هشدار نرم‌افزار باشگاه مشتریان از طریق پیام کوتاه صورت می‌پذیرد. ویژگی‌های متعدد، متمایز و مختلف نرم‌افزار فراپیامک که در ارتباط با نرم‌افزار باشگاه مشتریان است یکی دیگر از دلایل متفاوت بودن این نرم‌افزار از موارد مشابه آن در بازار می‌باشد.

 
باشگاه مشتریان

امتیازدهی به مشتریان

امکان امتیازدهی به میزان خرید مشتریان یکی از خدماتی است که در نرم‌افزار باشگاه مشتریان پیاده‌سازی شده ‌است. با خرید مشتریان از یک شرکت یا فروشگاه، براساس میزان خرید، امتیازی به آن‌ها داده می‌شود؛ که این امتیاز در سیستم ثبت شده و با رسیدن امتیازات مشتری به حد مشخص، براساس سیاست کارفرمایان مزایایی از قبیل کارت هدیه، کارت تخفیف و .... برای مشتریان درنظرگرفته می‌شود.

باشگاه مشتریان

یکپارچه‌سازی اطلاعات مشتریان

نرم‌افزار باشگاه مشتریان فراداده، این امکان را به کاربران و نمایندگان می‌دهد که نرم‌افزارها و وب‌سایت‌های مختلف را از طریق وب‌سرویس‌ به این نرم‌افزار متصل نمایند، تا بتوانند اطلاعات بیشتری از مشتریان خود مانند، اطلاعات مالی و حسابداری، میزان امتیازات در نظر گرفته شده برای مشتریان، امکان درج تماس و ...... را به‌صورت یکجا جمع‌آوری کرده و در جهت مدیریت یکپارچه اطلاعات از آن استفاده نمایند.

 

Customer Relationships Management

CRM به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان بوده و ابزاری قوی است که در جمع‌آوری اطلاعات مشتریان، افزایش سرعت عمل پاسخگویی، جلب رضایت مشتریان به کمک صاحبان مشاغل آمده و به افزایش میزان فروش کمک خواهد نمود. فراداده در نرم‌افزار باشگاه مشتریان مواردی که در این حوزه می‌باشد را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

 

انبارداری

در نرم‌افزار باشگاه مشتریان امکان ارتباط موجودی انبار با باشگاه مشتریان برای کاربران قرار داده شده‌است. با استفاده از این امکان صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند از موجودی انبار خود آگاه شوند و چنان‌چه موجودی انبار کمتر از میزان تنظیم شده توسط خود کاربر باشد، یک پیام‌ هشدار از طریق نرم‌افزار قابل مشاده بوده و یک پیامک اطلاع‌رسانی برای وی ارسال می‌شود

 

مدیریت فروش و صدور صورت‌حساب

نرم‌افزار باشگاه مشتریان امکان مدیریت فروش و صدور صورت‌حساب برای مشتریان را می‌دهد. با استفاده از این ویژگی صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند از میزان فروش کلی و میزان فروش روزانه خود آگاه شده و نموداری از فروش کلی خودشان را مشاهده نموده و برای هر کدام از مشتریان خود به صورت جداگانه صورت‌حساب صادر نمایند.

مزایای باشگاه مشتریان

 

نرم‌افزار باشگاه مشتریان یکی از محصولات نرم‌افزاری شرکت دانش‌بنیان فراداده می‌باشد که با توجه به نیاز صاحبان کسب‌وکار، طراحی شده و مزایای بسیاری برای سازمان‌ها دارد که در زیر ذکر شده است:

  •  آگاهی از میزان تقاضا از هر کالا و محبوبیت آن بین مشتریان
  •  حفظ مشتريان و جلوگيري از روی‌گردان شدن آن‌ها به سمت رقبا
  •  ارایه خدمات به بهترین شکل و قالب ممکن
  •  پیشرفت و بهبود عملکرد صاحبان سازمان از طریق رفتارشناسی مشتریان
  •  درآمدزایی و افزایش سودآوری در سازمان
  •  کاهش سازوکارهای اضافی بین مشتری و صاحبان و مسئولان سازمان
  •  تحلیل و ارزیابی میزان فروش
  •  شناخت و کسب دانش از احتیاجات و نیازهای مشتری
باشگاه مشتریان