خدمات ارزش افزوده

فراداده - خدمات ارزش افزوده تلفن همراه - VAS

خدمات ارزش افزوده پیامکی

Vas چیست؟ (What is VAS)

خدمات ارزش‌افزوده یا همان Value added service که به ‌اختصار Vas نامیده می‌شود به خدماتی اطلاق می‌شود که کاربران درازای دریافت محتوا و استفاده از آن‌ها، هزینه پرداخت می‌کنند که علاوه بر بازدهی بالا برای اپراتورهای ارایه‌دهنده‌ی خدمات تلفن همراه، از جمله فاکتورهای قوی برای رونق بخشیدن به کسب‌و‌کارها به حساب می‌آیند.

IVR

خدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن گویا (IVR)

IVR مخفف عبارت Interactive Voice Response است که به معنای "پاسخ صوتی تعاملی" می‌باشد و به تلفن‌گویای گفته می‌شود که خدمات تلفنی به کاربران و مخاطبان خود ارائه می‌دهد. با گرفتن شماره تماس یک مجموعه، تعامل صوتی کاربر با سیستم تلفن گویا برقرار می‌شود، در هر مرحله پس از تعاریف و توضیحاتی از کاربر درخواست می‌شود کدی خاص را شماره‌گیری نماید.

خدمات ارزش افزوده نسل سوم (3G)

خدمات ارزش افزوده نسل سوم (3G)

سرعت‌ بالای شبکه دیتای تلفن همراه باعث شد تا بستر راه‌اندازی سرویس‌های چندگانه صدا و تصویر به‌عنوان یکی از شاخه‌های اصلی این دسته از خدمات تلفن همراه تنوع بالایی برای مخاطبان خود ایجاد نماید. استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل، مشاهده ویدئو یا فیلم به صورت زنده که در بستر شبکه اینترنت و مخابرات قابل پیاده‌سازی است یکی از خدمات ارزش افزوده نسل سوم می‌باشد.

خطوط تلفن هوشمند

خطوط تلفن هوشمند 909

خطوط مشاوره‌ای و خدمات‌رسانی 909، بر پایه سرویس‌های ارزش‌افزوده پایه‌ریزی شده است. فرد یا سازمان برپاکننده‌ی خدمات مشاوره‌ای می‌تواند با دریافت یک خط بر پایه‌ی خطوط هوشمند 909 سرویس خود را پیاده‌سازی نماید. این خطوط قابلیت انتقال تماس به تعداد نامحدودی شماره را دارد و هر تماس ورودی را می‌تواند به یک مشاور یا سرویسی منحصر به‌فرد متصل نماید.

 

خدمات ارزش‌افزوده پیامکی

یکی از متداول‌ترین خدمات ارزش‌افزوده، آن دسته از سرویس‌هایی است که پیام‌هایی با موضوعات متنوع و مختلف در قالب متنی برای مشترکین تلفن همراه ارسال می‌نماید. سرویس‌های ارزش‌‌افزوده پیامکی، شامل فعالیت‌های مبتنی بر پیامک‌های متنی مانند محتوای سرگرم‌کننده، محتوای آموزشی، محتوای کاربردی مناسب برای سرویس‌های سازمانی می‌باشد.

 

خدمات ارزش افزوده سازمانی

خدمات ارزش‌افزوده‌ای است که به تناسب اهداف و نیاز سازمان‌ها طراحی، پیاده‌سازی و اجرا می‌شود و مخاطبان آن افراد خاص، افراد درگیر با سازمان یا حتی خود پرسنل سازمان می‌باشند. خدمات ارزش‌افزوده سازمانی، به تدوین راهکارهای جامع، نوین و منحصر به‌فرد و همچنین افزایش بهره‌وری سازمان‌ها می‌پردازد.

 

درآمدزایی با vas

خدمات ارزش‌افزوده یک‌روند درآمدزایی برای تمامی سازمان‌ها می‌باشد که برخلاف سایر روش‌های درآمدزایی نیاز به هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری اولیه‌ای ندارد. ایده و ابتکار، سرمایه‌ی اصلی هر سازمان بوده و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با ارائه هرگونه مشاوره درزمینه فعالیت خود درآمدزایی داشته باشید.

درباره واحد Vas

شرکت دانش‌بنیان فراداده با بیش از 4 سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی سرویس‌های ارزش‌افزوده، خدمات متعددی به مشتریان ارائه می‌نماید. این واحد با داشتن نیروهای متخصص فنی و با تکیه‎‌بر تجارب گذشته خود، برای اجرایی‌شدن ایده‌های شما در موضوعات مرتبط با سرویس‌های مبتنی بر خدمات VAS تلاش نموده و یار و همراه شما خواهد بود.

از جمله خدمات این واحد می‌توان به تماس صوتی (IVR)، خطوط هوشمند و سرویس‌های مبتنی بر 3Gو 2Gاشاره خدمات نمود.

خدمات ارزش افزوده