خدمات تلفن گویا

فرآوا - خدمات تلفن گویا - سیستم ویپ

مرکز تماس

مرکز تماس (Call/Contact Center) ادامه مطلب

مرکز تماس، پل ارتباطی بین سازمان و مشتریان آن است. مشتریان می‌توانند از طریق تلفن، فکس، صندوق صوتی، پیامک، ایمیل و... با سازمان در ارتباط باشند. شرکت‌های بزرگ از مرکز تماس جهت مدیریت ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند. ضبط مکالمات، صف انتظار مکالمه، ارسال و دریافت فکس، انتقال تماس و ... مواردی است که مرکز تماس در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

تلفن گویای آنلاین

تلفن گویای آنلاین (Dynamic Telephony System) ادامه مطلب

تلفن گویای آنلاین فرآوا (DTS) یک نرم‌افزار تلفنی با محیطی کاربر‌پسند و ساده برای کسب‌و‌کار‌های کوچک یا متوسط و همچنین فروشگاه‌هایی است که نیاز به مدیریت تماس‌های خود دارند. این نرم‌افزار به راحتی پاسخگوی نیاز آن‌ها از یک سیستم تلفنی می‌باشد و امکاناتی همچون پخش منوی صوتی، ارسال و دریافت فکس، ارسال و دریافت پیامک صوتی و ... را در اختیار دارند.

ویپ

فروش نرم‌افزار و سخت‌افزار ویپ (VoIP) ادامه مطلب

نرم‌افزار سیستم تلفنی یا VoIP بر بستر شبکه و با نصب تجهیزات سخت‌‌افزاری به همراه نرم‌افزار آن، قابلیت مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی را در اختیار سازمان‌های مختلف قرار می‌دهد. فرآوا با وجود کارشناسان مجرب، آماده ارائه خدمات مشاوره جهت خرید بهترین و مناسبترین سخت‌افزار ویپ، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی سیستم تلفنی می‌باشد.

برنامه نویسی voip

خدمات برنامه‌نویسی (Programming) ادامه مطلب

خدمت برنامه‌نویسی از جمله قابلیت‌های منحصربه‌فرد سیستم ویپ است. امکاناتی همچون: نمایش اطلاعات تماس مشتریان، ارسال پیامک برای مشتریان پس از قطع تماس، امکان امتیازدهی به پاسخگویی پرسنل، امکان استقبال صوتی از مشتریان ویژه (VIP) و ... از مواردی هستند که قابلیت افزودن به هسته اصلی نرم‌افزار ویپ را دارند.

 

گوشی تحت شبکه (IP Phone)ادامه مطلب

گوشی تحت شبکه یکی از سخت‌افزارهای موردنیاز سیستم ویپ است. تفاوت این گوشی‌ها نسبت به گوشی‌های معمولی در قابلیت‌های متعددی است که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. امکاناتی مانند: انتقال تماس، ایجاد یک یا چند داخلی، کنفرانس تلفنی، صندوق صوتی و ... .

 

گیت‌وی ویپ (VoIP Gateway) ادامه مطلب

گیت‌وی ویپ دستگاهی است که ارتباطات صوتی میان خطوط شهری و سیستم ویپ را با استفاده از پروتکل اینترنت (IP)، برقرار می‌کند. گیت‌وی ها به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند: ویپ گیت‌وی آنالوگ ، ویپ گیت‌وی دیجیتال و ویپ گیت‌وی جی‌اس‌ام.

 

کارت تلفن (Telephony Card) ادامه مطلب

کارت تلفن ویپ صدا را از خطوط شهری به سیستم تلفنی ویپ انتقال می‌دهد و همانند گیت‌وی عمل می‌کند. یک کارت تلفنی به صورت مستقل قابل استفاده نیست و باید حتما در یک سرور (یا کامپیوتر) قرار گیرد. کارت‌های تلفنی در سه نوع آنالوگ، دیجیتال و جی اس ام موجودند.

درباره فرآوا

فرآوا با ۵ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی VoIP و برنامه‌نویسی، در حوزه‌ی IT فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده ‌است. فرآوا با داشتن نیروهای متخصص فنی و با ‌تجربه به منظور ارائه‌ی خدمات وسیع در حوزه‌ی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای مشتریان این امکان را فرآهم آورده‌ است تا در راستای برآورده کردن نیاز مشتریان خدمات تولید شده برای آن‌ها را سفارشی‌‌سازی نماید.

از جمله نرم‌افزارهایی که قابلیت تولید به دست متخصصان این مجموعه را دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع سیستم‌های نوبت‌‌دهی، مرکز تماس، سیستم تلفن گویای آنلاین، انواع ماژول‌های کاربردی نظیر دستیار تماس (نمایش اطلاعات تماس‌گیرنده)، ماژول امتیازدهی، ماژول ارسال پیامک و ماژول مشتریان VIP

خدمات تلفن گویا