آموزش

گروه آموزشی فراداده - آموزش پرسنل و مشتریان

آموزش پرسنل

آموزش پرسنل

واحد آموزش با اعزام نیروی انسانی به مؤسسات مختلف و برگزاری دوره‌های تخصصی و عمومی برای پرسنل در بدو استخدام و حین خدمت، زمینه‌های لازم برای پیشرفت و ارتقا سطح دانش پرسنل را فراهم می‌نماید. بدین ترتیب عملکرد آنها، تحت تأثیر قرار گرفته و در جهت بازدهی شرکت در پاسخگویی به نیاز مشتریان و جلب اعتماد آنان بسیار موثر می باشد.

آموزش مشتریان

آموزش مشتریان

فعالیت واحد آموزش در این بخش، شامل سه حوزه می‌باشد. حوزه‌ی اول آموزش دوره‌های عمومی مورد نیاز مشتریان، حوزه‌ی دوم، مربوط به برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه‌ی فناوری اطلاعات، و حوزه‌ی سوم آموزش نرم‌افزارهای تخصصی شرکت می‌باشد، که شرکت فراداده با بهره‌گیری از اساتید مجرب، به روزترین دانش مورد نیاز را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

 

آموزش تخصصی

گروه آموزشی فراداده، با هدف افزایش سطح دانش تخصصی مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی برای مشتریان خود در این زمینه می‌نماید؛ که از جمله این دوره‌های تخصصی می‌توان به دوره های امنیت و مبانی شبکه، دوره های طراحی و برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای تلفن همراه، دوره‌های تخصصی طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت، دوره‌های تخصصی خدمات ارزش‌افزوده و دوره‌های آموزشی VoIPاشاره نمود.

 

آموزش عمومی

گروه آموزشی فراداده، با هدف افزایش مهارت‌های عمومی مشتریان خود، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی می‌نماید. شرکت در این دوره‌ها سهم به‌سزایی در جذب مشتری بیشتر، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و بازاریابی بیشتر برای سازمان‌ها و مجموعه‌ها دارد. از جمله این دوره‌ها می‌توان به فنون مشتری مداری، زبان بدن، اصول بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، فروش و .... اشاره نمود.

 

آموزش نرم‌افزارهای فراداده

به منظور تکمیل ارائه‌ی خدمات پشتیبانی نرم‌افزارهای تولیدشده توسط شرکت فراداده، واحد آموزش اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی نموده است. یکی از مهم‌ترین دوره‌ها در این زمینه، آموزش استفاده از تمامی ماژول‌های پنل کاربری یا نمایندگی فراپیامک می‌باشد؛ همچنین آموزش کنترل‌پنل سایت‌ساز رایو یکی دیگر از دوره‌های آموزشی مرتبط به نرم‌افزارهای فراداده است که توسط این واحد برگزار می‌شود.

درباره واحد آموزش

واحد آموزش شرکت فراداده با فعالیت چندین ساله در زمینه‌ی آموزش درون‌سازمانی برای پرسنل مجموعه و آموزش برون‌سازمانی برای مشتریان، نمایندگان و کاربران اقدام به گسترش سطح دانش عمومی و تخصصی کارکنان و مشتریان خود نموده است. این واحد با بهره‌گیری از اساتید مجرب و با فراهم نمودن فضای آموزشی مناسب به همراه بهترین امکانات و تجهیزات آموزشی اقدام به برگزاری دوره‌های مختلفی نموده و زمینه‌ی لازم برای پیشرفت روزبه‌روز مجموعه خود و مشتریان خود را فراهم آورده است.

 

آموزش