فراپیامک

فرا‌پیامک – سامانه پیام کوتاه – ارسال اس ام اس تبلیغاتی

فراپیامک

پنل کاربری فراپیامک ادامه مطلب

پنل کاربری فراپیامک این امکان را به شما می دهد که با داشتن نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد محیط سامانه شخصی خود شده و از امکانات متعدد و متفاوت ارسال و دریافت بهره مند شوید.

فراپیامک

پنل نمایندگی فراپیامک ادامه مطلب

پنل نمایندگی (reseller panel) فراپیامک با در اختیار گذاشتن محیط مدیریتی و ارائه دسترسی‌های مختلف، شما را در ساخت و فروش پنل‌های کاربری و نمایندگی مشابه یاری می‌دهد. نمایندگان فراپیامک می‌توانند به صورت شخصی‌سازی‌شده و با نام تجاری منحصربه‌فرد(rebrand) و دامنه اختصاصی، فعالیتی مجزا و کسب و کاری سودآور را راه‌اندازی نمایند.

فراپیامک

سورس سامانه فراپیامک ادامه مطلب

سورس اختصاصی سامانه فراپیامک، برای سازمان ها و مجموعه های بزرگ ارائه می شود تا بتوانند سامانه پیامک مورد نیاز خود را بر روی سرورهای شخصی و سازمانی دلخواه راه‌اندازی نموده و به‌طور مستقیم لینک‌های ارسال از اپراتورهای مختلف را بر روی سامانه خود فعال کرده و همچنین اقدام به مدیریت پایگاه داده اختصاصی نمایند.

فراپیامک

سامانه مهر ادامه مطلب

دیگر محصول فراپیامک ارائه‌ی پنل مهر جهت استفاده‌ی مجموعه‌های خیریه می‌باشد. فراپیامک در راستای اشاعه‌ی فرهنگ کمک به همنوعان در کشور پنل مهر را با امکانات مجزا به صورت رایگان در اختیار مجموعه‌های خیریه قرار داده و به عنوان استفاده‌ی اولیه راحت‌تر 999 پیامک رایگان نیز در سامانه هدیه می‌گذارد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی ادامه مطلب

بر اساس آخرین آمار اعلام شده دو سوم صاحبان تلفن همراه درسراسر دنیا از سرویس پیامک استفاده می‌کنند و به طور میانگین روزانه 6.4میلیارد نفر پیامک ارسال میکنند با استناد به این آمار می‌توان از ارزش و اهمیت سرویس پیامک اطمینان حاصل کرد.

 

آزمایشگاهادامه مطلب

آزمایشگاه، بخشی تخصصی برای افرادی است که به صورت حرفه‌ای از نرم‌افزارها و سامانه‌های تحت وب استفاده می‌کنند. ارائه ماژول‌ها به صورت کد باز با قابلیت ویرایش برای به‌روزترین نسخه‌ها، فایل راهنما و پشتیبانی از همه افزونه‌ها از امکانات ماژول‌های آزمایشگاه فراپیامک می‌باشد.

 

وب‌سرویس و API ادامه مطلب

ارائه انواع وب‌سرویس و API های فراپیامک سهولت مرتفع شدن نیازهای شما را بدون ورود به پنل پیامکی ایجاد می‌نماید. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید از طریق تمامی نرم‌افزارهای مبتنی بر ویندوز و وب به سامانه فراپیامک متصل شده و کار خود را انجام دهید.

درباره فراپیامک

سامانه فراپیامک اولین محصول نرم‌افزاری شرکت فراداده می باشد که از سال 1386 شروع به فعالیت نموده است. شاید شما هم پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی، اعلان‌های عمومی و اطلاع‌رسانی‌های سازمانی را بر روی تلفن همراه دریافت کرده باشید، درصورتی‌که از صاحبان خوش‌فکر حوزه کسب‌وکار هستید و به فکر ارائه مطلوب و متفاوت‌تری از خدمات می‌باشید آنگاه می‌توانید نوع اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتریان خود را از طریق این سامانه گسترش دهید. فراپیامک با استفاده از جدیدترین متدهای فنی برنامه نویسی، پنل قدرتمند تحت وب را با امکانات متفات و مختلف طراحی، تولید و پیاده سازی نموده است.

فراپیامک