سامانه کلید همراه (Attendant Key System) ادامه مطلب

یکی از معضلاتی که روزانه تمامی اشخاص با آن مواجه می‌باشند، به همراه داشتن کلید و کارت جهت باز کردن درب منزل، خوابگاه و ... می‌باشد. یکی از راهکارهای مفیدی که می‌توان در این موضوع به آن اشاره نمود سامانه کلید همراه مبتنی بر NFC می‌باشد که با استفاده از تلفن همراه مجهز به اپلیکیشن کلید همراه و یا فناوری NFC امکان باز شدن درب را فراهم می‌آورد.

باشگاه مشتریان (Customer Club) ادامه مطلب

باشگاه مشتریان ، اقدام به طراحی نرم‌افزار به‌ تناسب سفارش و نیاز مشتریان به‌صورت اختصاصی نموده است. باشگاه مشتریان ضمن تحلیل سازمان و نیاز صاحبان کسب‌و‌کار، اقدام به ارائه خدماتی مانند اعطا کارت تخفیف، ثبت خواسته‌ها و علایق مشتری، استقبال ورود، ارائه تخفیف، مسابقه و قرعه‌کشی و ... با رعایت تمامی نکات مشتری‌مداری نموده است.

مدیریت هوشمند ساختمان (Building Management System) ادامه مطلب

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، به سیستم‌های کنترل مبتنی بر کامپیوتر گفته می‌شود که در ساختمان‌ها نصب شده وامکان کنترل و نظارت بر تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ساختمان‌ها مانند تهویه، روشنایی، سیستم‌های گرمایشی، سیستم های امنیتی و ... را فراهم می‌آورد. ساختمان های هوشمند و ایجاد قسمت های یکپارچه و کنترل و مانیتورینگ آن از طریق بسترهای مختلف شامل این سامانه می باشند.

سامانه حضور و غیاب (Attendance System) ادامه مطلب

سامانه حضور و غیاب مبتنی بر RFID یا NFC یکی از راهکار‌هاو تکنولوژی‌های جدید و نوینی است که اخیرا توسط دنیای مدرن علم و فناوری ارایه و پیاده‌سازی شده است و این تکنولوژی فرآیندی هوشمند بوده و تلفیقی از سخت‌افزار و نرم‌افزار مختلف می‌باشد و برای سازمان ها و مجموعه هایی که تردد و رفت‌وامد افراد در ان اهمییت بالایی داشته کارایی بسیار زیادی داشته وزمینه‌ساز کنترل و نظارت دقیق و صحیح مدیران می‌باشد.

Radio Frequency Iidentificationادامه مطلب

RFID روشی برای شناسایی و ردیابی اشیا و اجسام با استفاده‌ی بی‌سیم از میدان‌های مغناطیسی به منظور انتقال داده می‌باشد. این سیستم شامل تگ و یک دستگاه تگ‌خوان برای پردازش و شناسایی اطلاعات است.

Near Field Communicationادامه مطلب

NFC مجموعه ای ازایده‌ها و تکنولوژی است که بر روی تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه های فعال شده،واز طریق امواج رادیویی امکان برقراری ارتباط بین دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌آورد، که در فواصل کوتاه کاربرد دارند.

تگ یا برچسب چیست؟ادامه مطلب

تگ برچسبی است که به منظور شناسایی و گرفتن یک سری اطلاعات به یک شخص یا شی خاصی متصل می‌شود، و همچنین قطعه کوچکی است که در داخل یک بدنه اصلی قرار گرفته شده است.

درباره شرکت فراتکنولوژی

فراتک با فعالیت در قالب مجموعه‌ای دانش‌بنیان، ضمن ارائه خدماتی نوین و بهینه درزمینه استفاده از دانش و تکنولوژی‌های روز دنیا به وجود آمده و هدف این مجموعه استفاده از فناوری‌های نوین، همچنین حضور در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری و زیرساخت‌های سخت‌افزاری است تا با ارائه خدمات مطلوب یاری‌دهنده شما در این حوزه باشد. فراتک سبکی نوین و کارآمد در تکنولوژی را دنبال می‌کند. واردات جدیدترین تکنولوژی‌ها، مطالعه و بومی‌سازی، خط‌مشی این مجموعه می‌باشد.
تکنولوژی نوین