اپلیکیشن موبایل

فراداده - اپلیکیشن موبایل - نرم‌افزار تلفن همراه

 

جلسه حضوری، تایید نیازسنجی

بررسی نیازهای موجود درفرم نیازسنجی واخذ تآییدیه نهایی از کارفرما

 

ارسال پیش‌نویس هزینه و زمان

ارسال برآورد مدت زمان و هزینه انجام پروژه برای کارفرما

 

تایید و عقد قرارداد

تایید پروپوزال ارسالی و عقد قرارداد با کارفرما

 
services1
 
 

طراحی و اجرای قالب گرافیکی

طراحی UI مورد نیاز نرم‌افزار توسط تیم گرافیک

 

شروع روند برنامه‌نویسی

شروع برنامه‌نویسی نرم‌افزار موبایل توسط تیم فنی

 

تست و تحویل پروژه

تست نهایی پروژه و ارائه به کارفرما

 

اپلیکیشن موبایل

امروزه نقش و نفوذ اپلیکیشن‌‌ها جز جدایی‌ناپذیر زندگی افراد و سازمان‌ها شده و باتوجه به حجم گستردگی و اهمیت تلفن‌های همراه، لزوم استفاده از این فناوری در تمامی عرصه‌ها دیده می‌شود. گروه برنامه‌نویسی تلفن‌همراه فراداده با به‌ کاربردن روش‌های نوین برنامه‌نویسی، نرم‌افزار مناسب کسب‌وکار را در اختیار شما قرار داده و امکان ارایه بهتر خدمات را برایتان فراهم می‌آورد. فراداده با طراحی، اجرا و پیاده‌سازی نرم‌افزار‌های تلفن‌همراه تحت سیستم‌عامل‌هایiOS و اندروید به مشتریان خدمات ارایه می‌نماید.

 

سیستم‌عامل اندروید

اندروید درواقع بزرگ‌ترین پلتفرم کد نویسی و طراحی اپلیکشین برای دستگاه‌های هوشمند است که علاوه‌بر قابلیت استفاده برروی دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه و تبلت‌ها بر روی تلویزیون‌های هوشمند نیز قابل ‌نصب است. تیم برنامه‌نویسی اندروید فراداده با از استفاده از بهترین تکنیک‌های برنامه‌نویسی اقدام‌به طراحی اپلیکیشن‌هایی با بالاترین استاندارد اپلیکیشن اندروید نموده است و در تمامی مراحل اجرای پروژه از ایده‌پردازی، نیازسنجی گرفته تا پیاده‌سازی، نگهداری و پشتیبانی یار و همراه شما مشتریان خواهد بود.

 

سیستم‌عامل iOS

(iOS) سیستم‌عامل اختصاصی شرکت Apple بوده که در ابتدا تنها برای iPHONEو iPOD گسترش پیدا کرده و هم‌اکنون در سایر محصولات شرکت اپل در دسترس مشتریان قرار گرفته است، مهمترین عامل برای برنامه نویسی سیستم‌عامل iOS ساختاری مدون و یکپارچه برای تهیه و تولید اپلیکیشن می‌باشد. واحد طراحی و برنامه‌نویسی فراداده با استفاده از دانش کارمندان مجرب خود نرم‌افزارهای تحت iOS را به‌صورت NATIVE مطابق با استانداردهای روز و استراتژی هدفمند تهیه و طراحی نموده و به تناسب نیازهای مشتریان پیاده‌سازی می‌نماید.

درباره واحد طراحی اپلیکیشن موبایل

نرم‌افزار تلفن همراه فراداده به‌عنوان واحدی مستقل با بهره‌گیری از جدیدترین پروتکل‌های دستوری و متدهای برنامه‌نویسی با تکیه‌بر گروه دانش‌بنیان خود آماده ارائه و تهیه نرم‌افزار تلفن همراه برای شما است. نرم‌افزار تلفن همراه که بر روی تلفن‌های هوشمند کاربران وجود دارد علی‌رغم تنوع بسیار بالای مدل گوشی‌های هوشمند به‌طور عمده جزو یکی از پلتفرم‌های اندروید یا iOS قرار می‌گیرند و سهم بقیه ناچیز است که واحد طراحی و برنامه‌نویسی application موبایل فراداده با فعالیت یکسان و موازی در کلیه پلتفرم‌ها آماده تحویل گرفتن سفارش‌های شما مشتریان گرامی است.

اپلیکیشن موبایل