Android

Android به عنوان  پرمخاطب ترین سیستم عامل گوشی های تلفن همراه با حمایت بیش از 30 برند معتبر تلفن همراه شناخته می شود . آندرويد اوپن سورس است و توسعه دهندگان مي توانند با استفاده از Android SDK برنامه هاي مختلفي براي اين سيستم عامل بنويسند.  فراداده با تیم تخصصی اندروید فعالیت گسترده ای در زمینه ایجاد نرم افزار های تلفن همراه دارد .

Ios

آی‌اواس (iOS) یک سیستم عامل تلفن همراه است که در ابتدا برای آی‌فون و آی‌پاد تاچ توسعه داده می‌شد، از آن زمان به بعد برای استفاده در سایر دستگاه‌های شرکت اپل مانند آی‌پد و اپل تی‌وی گسترش یافت. فراداده با تیم تخصصی اندروید فعالیت گسترده ای در زمینه ایجاد نرم افزار های تلفن همراه دارد .

نیاز ســنجیگام اول

نیازسنجی مرحله مهمی در ایجاد یک نرم افزار تلفن همراه می باشد . برای چه کاربردی و برای چه مخاطبینی نرم افزار ایجاد خواهد شد.

طــــراحیگام دوم

طراحی واسطی مناسب برای استفاده مخاطبین از نرم افزار بخش مهمی از کار را تشکیل می دهد و این مورد توسط تیم تخصصی گرافیک انجام خواهد شد .

پیاده سازی محصولگام سوم

مرحله نهایی، پیاده سازی محصول توسط تیم برنامه نویسی می باشد تا امکانات تعبیه شده به بهترین شکل درون نرم افزار پیاده سازی شوند .

درباره نرم افزا لوشا

لوشـــا یکی از آخرین محصولات گروه برنامه نویسی نرم افزار های تلفن همراه مجموعه فراداده می باشد که به منظور ایجاد راهکار های جدید خرید کردن تولید شده است . ما در این نرم افزار قصد داریم ضمن حفظ نکات هیجان انگیز خرید کردن و گشت و گذار در فروشگاه ها و مجازی سازی آن از صرف انرژی و زمان زیاد جلوگیری کنیم و کاربران را نسبت به خریدی آسان سوق دهیم . خرید کردن کاربر از روش های مختلف و برای منظور های مختلفی است و با ایجاد این نرم افزار تمام این موارد از تلفن همراه شما امکان پذیر خواهد بود.

چـه محصولاتی ؟

لوشـــا مختص به یک محصول خاص نیست . اما شروع کار ما با خرید های روزانه است . خرید از سوپر مارکت ها و برآورده کردن نیاز های روزمره زندگی اصلی ترین دغدغه زندگی شلوغ شهری امروز است و ما راهکار های جذابی برای خرید کردن داریم . لوشـــا با معرفی تمام فروشگاه های نزدیک به محل زندگی شما کار را آغاز می کند و شما پس از ملاحظه محصولات درون فروشگاه، مقایسه محصولات مورد نظر با دیگر محصولات ، می توانید نسبت به افزودن آن به سبد خرید خود اقدام کنید . پــــس، شروع کار ما با فروشگاه ها و خرید های روزمره شماست!

چرا استفاده کنیم ؟

ما نرم افزاری ایجاد کردیم که اولا کار کردن با آن هم لذت بخش باشد و ساده و دوما اینکه بتوانید با خیال راحت هر محصولی نیاز داشتید جستجو کنید، نگاه کنید، بررسی کنید و در آخر خرید کنید . باید قبول کنیم زمان های زیادی پیش آمده که فرصت خرید کردن نداشتیم . با این نرم افزار تمام مشکلات کنار خواهند رفت و خرید کردن ساده را تجربه می کنید!