رایو

فراداده - نرم‌افزار رایو - سایت‌ساز - CMS

سایت ساز رایو

بروز رسانــی

ارائه‌ی نرم‌افزار به صورت بومی در مجموعه‌ی فراداده باعث می‌شود بتوانید به شکلی پیوسته از امکانات جدید و جذاب سایت‌ساز بهره‌مند شوید .

سایت ساز رایو

صرفه جویی در زمان

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویترین اینترنتی خود را طراحی کنید .

سایت ساز رایو

امکانات تخصصی

‌ساز، بخش کاربران، مقالات، گالری عکس، اخبار، همکاران و دیگر امکانات تخصصی سایت‌ساز رایو باعث می‌شود بتوانید وب‌سایتی تخصصی در زمینه‌ی فعالیت خود راه‌اندازی نمایید .

سایت ساز رایو

سادگی در استفاده

ایجاد بسترهای ساده‌ی گرافیکی این امکان را به کاربر می‌دهد تا بدون درگیری‌های فنی به ساده‌ترین روش، اقدام به ایجاد و مدیریت وب‌سایت خود نماید

 

دنیای تـــــــِـــم استــور

با دنیای جدید Theme Store آشنا شوید. اگر طراح هستید و یا شرکت طراحی دارید، و یا اگر قصد دارید بهترین‌های این کار را جستجو نمایید، باید سری به Theme Store بزنید.

ثبت دامنه

در پنل رایو می‌توانید از دامنه‌های موردنظر استعلام بگیرید و دامنه‌ای جدید ثبت کرده یا اگر از قبل دارید، در پنل فعال نمایید.

هاست

فضای میزبانی وب را در پنل‌های مختلف رایگان گرفته یا خریداری نمایید.
 

 

 

 

درباره‌ی سایت‌ساز شرکت فراداده

امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها سعی بر آن دارند تا روند کاری، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود را از طریق وب‌سایتی منحصربه‌فرد به اشتراک بگذارند. سایت‌ساز رایو یکی از محصولات واحد طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت می‌باشد؛ این واحد از زیرمجموعه‌های شرکت‌ دانش‌بنیان فراداده رایانه سورنا است که متشکل از تحلیلگران حرفه‌ای، برنامه‌نویسان مجرب و گرافیست‌های خلاق می‌باشد. این نرم‌افزار امکان ایجاد یک وب‌سایت را بدون نیاز به دانش فنی برنامه‌نویسی با محیطی بسیار کاربرپسند و صرف کمترین هزینه و زمان ممکن به کاربران می‌دهد.
 

سایت‌ساز رایو