رایو

نرم افزار سایت ساز رایو

سایت ساز رایو

بـــه‌روزرسانــی (Up-to-dated)

ارائه‌ی نرم ‌افزار به صورت بومی در شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا باعث می‌شود بتوانید به شکلی پیوسته از امکانات جدید و جذاب سایت ساز آنلاین رایو بهره‌مند شوید. اصلی‌ترین هدف رایو، جلب رضایت مشتریان است؛ بنابراین، به‌روزرسانی نرم افزار سایت ساز رایو نشان از تلاش بی‌وقفه‌ی گروه نرم افزاری فراداده دارد که همواره جهت ایجاد وفاداری و جلب اعتماد مشتری کوشش می‌کنند.

سایت ساز رایو

صرفه جویی در زمان

در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ویترین اینترنتی خود را طراحی کنید! ساخت سایت با سایت ساز رایو، کمترین وقت و هزینه را برای شما دربرخواهد داشت. ویدئوها و فایل‌های آموزشی موجود در سایت رایو و نرم افزار سایت ساز، به کاربران کمک خواهد کرد تا به صورت مرحله‌ به مرحله در ساخت سایت راهنمایی شوند و این فرآیند را به بهترین شکل ممکن پیش ببرند.

سایت ساز رایو

امکانات تخصصی

ویرایش مطالب، تصاویر و جابه‌جایی منوها از امکاناتی است که در نرم افزار سایت ساز رایو میسر می‌باشد. در برخی از بخش‌های سایت ساز رایگان رایو، امکان "کشیدن و رها کردن" (Drag & Drop) عناصر و جزئیات وب سایت نیز وجود دارد. امکانات تخصصی سایت ساز رایگان رایو این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که ساخت سایت را به صورت تخصصی تجربه کنید.

سایت ساز رایو

ســــادگی در استفاده (Simplicity)

محیط کاربرپسند (User-friendly) در نرم افزار سایت ساز رایو، این امکان را به کاربر می‌دهد تا بدون درگیری‌های فنی، اقدام به ایجاد و مدیریت وب سایت خود نمایند. گروه رایو تلاش کرده‌ است تا مدیریت محتوای وب سایت را به آسان‌ترین شکل ممکن در نرم افزار سایت ساز خود قرار دهد تا افرادی که هیچگاه تجربه‌ی ساخت سایت را نداشته‌اند نیز به ایجاد وب سایت علاقمند گردند.

 

دنیای قالــــب‌ها (Theme)

هر کسب و کار یا هر سلیقه‌ای که داشته باشید، با انتخاب یکی از قالب‌های سایت ساز آنلاین رایو، امکان ساخت سایت با محتوای دلخواه را خواهید داشت. در به‌روزرسانی‌های مداومی که برای نرم افزار سایت ساز رایو انجام می‌شود، قالب‌های جدید با طراحی‌های جدید نیز به مجموعه‌ی قالب‌های فعلی اضافه می‌گردد.

ثبت دامنه

هر کاربری که برای اولین بار در سایت ساز آنلاین رایو وارد می‌شود، یک دامنه‌ با پسوند .ir به صورت هدیه دریافت خواهد کرد. تا زمانی که وب سایت خود را بر روی یکی از زیردامنه‌های رایو ایجاد کرده‌اید، ساخت سایت هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. پس از انتقال از زیردامنه رایو به دامنه‌ی اصلی، هزینه‌ی اشتراک خود را بپردازید.

فضــای میزبــانی وب (Host)

دغدغه‌ی فضای میزبانی وب (هاست) را نداشته باشید! در سایت ساز آنلاین رایو، فضای موردنیاز برای میزبانی وب، به صورت نامحدود و رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت؛ بدین ترتیب، با افزایش محتوای وب سایت، دیگر نیازی به ارتقای فضای هاست یا میزبانی وب نخواهید داشت.

 

 

 

درباره‌ی سایت‌ساز شرکت فراداده

امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها سعی بر آن دارند تا روند کاری سازمان خود، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود را از طریق وب‌ سایتی منحصربه‌فرد به اشتراک بگذارند. سایت ‌ساز رایگان رایو یکی از محصولات شرکت دانش ‌بنیان فراداده رایانه سورنا است که متشکل از تحلیلگران حرفه‌ای، برنامه ‌نویسان مجرب و گرافیست ‌های خلاق کار خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این نرم‌ افزار امکان ساخت سایت، بدون نیاز به دانش فنی و برنامه ‌نویسی را در محیطی بسیار کاربرپسند (User-friendly) و صرف کمترین هزینه و زمان ممکن به کاربران می‌دهد.


 

سایت‌ساز رایو