درآمد زایی ادامه مطلب

ارائه سایت ساز رایو به صورت ریبرند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با نام تجاری خودتان اقدام به ارائه پنل های سایت ساز نمایید.

بروز رسانــی ادامه مطلب

ارائه نرم افزار به صورت بومی در مجموعه فراداده باعث می شود بتوانید به شکلی پیوسته از امکانات جدید و جذاب سایت ساز بهره مند شوید .

دنیای تـــــــِـــم استــور ادامه مطلب

با دنیای جدید Theme Store آشنا شوید . اگر طراح هستید و یا شرکت طراحی دارید، . و یا اگر قصد دارید بهترین های این کار را جستجو نمایید باید سری به Theme Store بزنید .

صرفه جویی در زمان ادامه مطلب

در کوتاه ترین زمان ممکن ویترین اینترنتی خود را طراحی کنید .

امکانات تخصصی ادامه مطلب

فروشگاه ساز ، بخش کاربران ، مقالات ، گالری عکس ، اخبار ، همکاران و دیگر امکانات تخصصی سایت ساز رایو باعث می شود بتوانید وبسایتی تخصصی در زمینه فعالیت خود راه اندازی نمایید .

سادگی در استفاده ادامه مطلب

ایجاد بستر های ساده گرافیکی این امکان را به کاربر می دهد تا بدون درگیری های فنی به ساده ترین روش اقدام به ایجاد و مدیریت وب سایت خود نماید .

ایجاد کسب و کار مجازیادامه مطلب

فراداده با ارائه بهترین خدمات پیامکی با برند فراپیامک این مورد را پیش از این نیز ثابت کرده است.

پنل نمایندگی رایوادامه مطلب

با در اختیار داشتن پنل نمایندگی، می توانید به بازاریابی و فروش این سایت ساز پرداخته و کسب و کار مجازی و مطمئن راه اندازی نمایید.

ریبرندادامه مطلب

میتوانید با نام تجاری و برند خودتان اقدام به ارائه این محصول به کاربران و مشتریان خود نمایید و رایو واسطی بین شما و کاربرتان نخواهد بود.

درباره سایت ساز شرکت فراداده

CMS یا سایت ساز، نرم افزاری میباشد که از طریق آن به آسانی میتوانید اقدام به ایجاد وب سایت کنید و به ویرایش محتوای آن بپردازید.
این فرایند بدون دانش فنی و تنها از طریق یک نرم افزار واسط و با چند کلیلک ساده انجام می پذیرد، این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا با سلیقه شخصی خود وب سایت خود را پیاده سازی نموده و با ایجاد فضایی امن در اینترنت وب سایت خود را منتشر نمایید.
سایت ساز شرکت فراداده با نام تجاری << رایو >> یکی از محصولات واحد طراحی و برنامه نویسی وب سایت می باشد که به شما امکان انتشار به روزترین و جذاب ترین وب سایت ها را خواهد داد.