وبلاگ - اخبار IT - فراداده

trackR-bravo

ردیابی اتومبیل با دستگاه TrackR bravo

ردیابی اتومبیل با دستگاه (TrackR bravo)، این امکان را برای افراد فراهم می |آورد که تومبیل خود را با استفاده از گوشی های هوشمند ردیابی کنند.

با بیش از 7.5 میلیون واحد فروخته شده در سراسر جهان، این راه حل مقرون به صرفه ترین روش برای پیدا کردن چیزهای از دست رفته شما است!

آیا تا به حال ماشین خود را در پارکینگ گم کرده اید؟ اتفاق می افتد. شما پارک میکنید و به خرید میروید هنگامی که بر می گردید، نشانه ای وجود ندارد که ماشین را کجا گذاشته اید. پس از آن شما با کلیک کردن بر روی دکمه وحشت شروع به گشتن میکنید به طوری که صدای زنگ بلند میشود. این کار می تواند خسته کننده باشد، به خصوص در یک روز گرم و آفتابی.

حالا، نیازی به نصب یک سیستم GPS گران قیمت برای پیگیری ماشین خود ندارید. آن راه خیلی گران است. برای استفاده از آن باید مبلغ اشتراک ماهانه را پرداخت کنید. آیا در حال حاضر صورت حساب های کافی برای پرداخت نداریم ؟

اما آیا راهی برای ردیابی وسیله نقلیه وجود بدون صرف پول وجود دارد ؟ بله، در حال حاضر وجود دارد!

یک شرکت راه اندازی مبتنی بر کالیفرنیا قادر به ایجاد این واقعیت بود. آنها یک دستگاه کوچک که با گوشی هوشمند شما کار می کند ایجاد کرده اند و این دقیقا همان چیزی است که شما دنبال آن هستید!

این دستگاه ترک آر براور نامیده می شود. یک دستگاه ردیابی پیشرفته است که اندازه آن یک چهارم آن است. این دستگاه نحوه ی جستجوی ما را برای پیدا کردن چیزهای مهم در زندگی تغییر می دهد.

کارکرد دستگاه TrackR bravo

ساده است! برنامه ترک آر رایگان را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید! برنامه را به دستگاه خود وصل کنید و آماده باشید بروید! به سادگی ترک آر را به هر آنچه میخواهید متصل کنید. کل پروسه تنظیم آن تنها 5 دقیقه یا کمتر طول می کشد.

شما می توانید آن را به کلیدها، کیف، کیف پول، آخرین ابزارهای تکنولوژی و هر چیز دیگری که نمی خواهید از دست بدهد، پیوست کنید. سپس از برنامه ترک آر برای پیدا کردن چیزهای گم شده خودتان در چند ثانیه استفاده کنید.

سیستم های گران قیمت GPS یا خدمات ردیابی را فراموش کنید. هیچ کس نمی خواهد هزینه های اشتراک ماهانه گران قیمت را پرداخت کند. ما درک می کنیم که این چیزها چه تأثیراتی دارند و این به همین دلیل است که ترک آر ایجاد شد. این دستگاه VIP شما است، زمانی که نیاز به مراقبت از چیزهای مهمتر در زندگی دارید.

سناریوی اتومبیل بالا را به خاطر می آورید؟ اگر ترک آر را داشته باشید، می توانید آن را زیر پوشش کف ماشین، در بدنه و یا در محفظه دستکش پنهان کنید. جایی که اگر ماشین شما به سرقت رفت، پیدا نشود.

اگر فراموش کرده اید که ماشین خود را کجا پارک کرده اید، به گوشی خود ضربه بزنید و برنامه ترک آر را باز کنید. بر روی آیکون "مورد از دست رفته" روی صفحه ضربه بزنید و برنامه به شما مختصات دقیق آخرین مکان شناخته شده ی ترک آر را می دهد.

هزینه دستگاه TrackR bravo

شما احتمالا فکر می کنید که این دستگاه بسیار گران است ... اشتباه میکنید! ترک آر تنها هزینه 59 -29 دلار است. این هزینه ای کوچک برای آرامش ذهن است، نیست؟

چه کارهای دیگری می توان با دستگاه TrackR bravo انجام داد؟

همانطور که قبلا گفتیم، ترک آر دارای امکانات نامحدود است. این دستگاه به اندازه کافی کوچک و بی نظیر است که می توانید آن را به حیوان خانگی خود وصل کنید.

آن را روی یقه آنها قرار دهید و مسئله جستجوی آنها در مکان هایی که در نزدیکی ما قرار دارد، پایان خواهد یافت! آن را به کلیدها و کیف پول وصل کنید و هرگز یک دقیقه را صرف گشتن به دنبال آن در کل خانه نکنید.

ترک آر حتی با یک چسب دو طرفه همراه است، بنابراین شما می توانید آن را به لپ تاپ یا زیر صندلی دوچرخه خود بچسبانید. دزدهایی که چیزهای گرانبها را سرقت می کنند دنبال کرده و مجازات کنید!

آن را به هر چیزی که برای شما اهمیت دارد بچسبانید ...