اپلیکیشن تحت وب

فراداده - طراحی نرم‌افزار تحت وب - وب اپلیکیشن

نرم‌افزار کاربردی تحت وب

نرم‌افزار کاربردی تحت وب

یک بسته نرم‌افزاری است که کاربران می‌توانند از طریق اینترنت یا اینترانت به آن دسترسی داشته باشند و یک مرورگر اینترنتی از آن پشتیبانی می‌کند. مرورگر همانند یک کارخواه (Client) عمل می‌کند. نرم‌افزار و پایگاه داده بدون نیاز به نصب برنامه بر روی دستگاه کامپیوتر، در یک سرور مرکزی قرار دارند و قابلیت استفاده و به‌روزرسانی نرم‌افزار را به کاربران می‌دهد.

سایت‌ساز تحت وب

رایو، سایت‌ساز تحت وب

نرم‌افزار بومی رایو، از نمونه‌های کاری شرکت فراداده در حوزه طراحی و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی تحت‌وب (Web App) می‌باشد. این نرم‌افزار امکان ایجاد یک وب‌سایت را بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی در اختیار کاربران می‌گذارد. محیط نرم‌افزار بسیار کاربرپسند و ساده است به طوری که تمام افراد به راحتی می‌توانند مراحل ساخت یک وب‌سایت را طی کنند.

 

سئو یا بهینه‌سازی‌سازی سایت چیست؟

سئو یا بهینه‌سازی سایت به تمامی تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته می‌شود که به وب‌سایت شما کمک می‌کند توسط موتورهای جستجو قابل رویت بوده و در صدر نتایج جستجو نشان داده شود. سئو سایت به افزایش رتبه سایت کمک نموده و در نتیجه با افزایش بازدید، ترافیک سایت شما را بالا می‌برد. امروزه بهینه‌سازی سایت از جمله عوامل مهم، ضروری و تعیین کننده برای کسب‌و‌کارهای مختلف می‌باشد، این موضوع از دید متخصصین طراحی وب‌سایت شرکت فراداده نیز دور نبوده است. ما با اجرای برنامه‌ای هدفمند و از پیش تعیین شده مطابق با استانداردهای گوگل به صورت حرفه‌ای و تخصصی آمار بازدیدکنندگان و ترافیک سایت شما را افزایش داده تا بتوانید رتبه‌ی بالایی در کسب‌کار مجازی خود را کسب نمایید.

 

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

رابط کاربری (User Interface) با ایجاد طرحی خلاقانه و جذاب باعث می‌شود کاربران از وب‌سایت‌های طراحی‌شده حداکثر رضایت را داشته باشند. در راستای آن تجربه کاربر ،به ما کمک می‌کند که رفتارشناسی کاربر را در نظر گرفته و طرح گرافیکی را به نسبت نیاز مشتری استانداردسازی نموده و خود را به نیازهای کاربران نزدیکتر نماییم. به زبانی ساده تجربه کاربری (UX) نحوه‌ی رفتار با سیستم و رابط کاربری (UI) نحوه‌ی نمایش آن به کاربر است. طراحان وب فراداده علاوه بر اینکه محیطی زیبا و جذاب برای وب‌سایت شما می‌سازند، عواطف و بازار سلایق مشتریان و بازدیدکنندگان شمارا در نظر گرفته و وب‌سایت را به‌گونه‌ای طراحی کنند تا بازدیدکنندگان با وب سایت شما ارتباط احساسی و مؤثر برقرار کنند.

 

طراحی وب سایت

امروزه با توجه به کاربرد بسیار زیاد اینترنت و ورود فناوری‌های نوین، سازمان‌ها برای هوشمند‌سازی فرآیندهای داخلی مجموعه‌ی خود نیاز به گردآوری سامانه‌ای یکپارچه و تحت‌وب دارند. تیم تخصصی طراحی‌وب فراداده متشکل از تحلیلگران حرفه‌ای، برنامه‌نویسان با تجربه و مسلط به تمامی زبان‌های برنامه‌نویسی اعم‌از php،c#.net ،asp.net و.... اقدام‌به بررسی و آنالیز مجموعه‌ی مورد نظر نموده و وب‌سایت مدنظر سازمان‌ها را طراحی می‌نماید. ایده‌پردازی و خلاقیت از دیگر ویژگی‌های این تیم می‌باشد. ما با ارائه بهترین راهکارها و زیرساخت‌ها به مشتریان در جهت موفقیت و نزدیک‌تر شدن به اهداف آنها گام برداشته و اقدام به طراحی و کدنویسی وب‌سایت به تناسب نیازشان نموده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم.

درباره واحد طراحی نرم‌افزارهای تحت‌وب

ما معتقدیم روزی خواهد رسید که برای شهروند کارآمد، استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می‌يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، و برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی، برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم. شرکت فراداده با تاسیس واحد برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای تحت‌وب، در مسیر نیل به اهداف فوق قدم برمی‌دارد. نرم‌افزارهای قدرتمندی همچون رایو که نمونه‌ای حرفه‌ای و بومی از یک سایت‌ساز می‌باشد، امکان ایجاد یک وب‌‍سایت را به کاربران مشتاق می‌دهد. باصرف هزینه‌های اندک می‌توان یک وب‌سایت طراحی کرد و سایت‌ساز رایو دقیقا همین ماموریت را دارد.

 

اپلیکیشن تحت وب