طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت اختصاصی

اولین قدم برای هر کسب و کاری، ساخت وب سایت جهت عرضه‌ی محصولات و خدمات یا برقراری ارتباط با مشتریان می‌باشد. شرکت دانش بنیان فراداده با محصول سایت ساز خود، این امکان را به بهترین شکل ممکن و با پیشرفته‌ترین ابزارهای ایجاد وب سایت فراهم کرده است. سایت ساز رایو، برند تجاری‌ نوظهوری است که در حال حاضر بیش از 3000 کاربر دارد و می‌کوشد تا بالاترین کیفیت را در خدمات‌رسانی ارائه دهد.

طراحی وب سایت

توجه به نیازهای هر مشتری

در جدیدترین فعالیت شرکت دانش بنیان فراداده، توجه به نیاز مشتریانی که درخواست طراحی وب سایت دارند، در الویت قرار گرفته است. مشتریان بسیاری هستند که با وجود ساده‌ترین و بهترین ابزارهای ساخت وب سایت که در سایت ساز رایو درنظر گرفته شده است، زمان کافی برای طراحی وب سایت را ندارند؛ از این رو، گروه فنی شرکت دانش بنیان فراداده، مفتخر است که سفارش طراحی سایت این دسته از مشتریان را با کمال میل بپذیرد.

طراحی وب سایت

ساخت وب سایت با حداقل هزینه

سایت ساز رایو به گونه‌ای طراحی شده است که با در اختیار داشتن بالاترین و پیشرفته‌ترین استانداردهای موجود در ساخت وب سایت و محیطی کاربرپسند، بتوان خدمات طراحی وب سایت را به بهترین شکل ممکن، انجام داد. این در حالی است که ساخت وب سایت با استفاده از این بستر، با حداقل هزینه صورت می‌گیرد. دغدغه‌ی طراحی سایت و داشتن یک وب سایت حرفه ای در سایت ساز آنلاین رایو برطرف خواهد شد.

طراحی وب سایت

کارشناسان مجرب فنی در فراداده

نیاز به داشتن وب سایت و طراحی سایت با استفاده از خدمات طراحی وب سایت شرکت دانش بنیان فراداده مرتفع خواهد شد. کارشناسان فنی شرکت فراداده، با ارائه‌ی مشاوره به مشتریان طراحی سایت، نسبت به نیازهای تبلیغاتی و خدماتی ایشان آگاهی یافته و با درنظر گرفتن بهترین روش‌های ارائه‌ی خدمات و محصولات در یک فضای وب، اقدام به طراحی وب سایت برای هر متقاضی خواهند نمود.

 

خرید اشتراک سایت ساز

اولین قدم برای ایجاد یک وب سایت در شرکت فراداده، خرید اشتراک ماهیانه یا سالیانه در سایت ساز رایو می‌باشد. اشتراک سالیانه معادل 600 هزار تومان و اشتراک ماهیانه 75 هزار تومان می‌باشد. بهترین انتخاب برای هر مشتری، خرید اشتراک سالیانه خواهد بود؛ به این دلیل که تمدید اشتراک ممکن است گاها فراموش شده و فعالیت وب سایت را دچار مشکل کند؛ و در عین حال به صرفه نیز نباشد!

امکانات طراحی وب سایت

قدم دوم پس از ایجاد اشتراک در سایت ساز رایو، بهره‌گیری از امکانات متنوع این سرویس آنلاین است. دامنه .ir رایگان، فضای هاست نامحدود، بهره‌گیری از قالب‌های (themes) متنوع، امکان اتصال کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام با وب سایت و مشاهده‌ی جدیدترین مطالب موجود در این شبکه‌های اجتماعی در وب سایت، سادگی در استفاده از محیط سایت ساز، بهره‌گیری از طراحی ریسپانسیو وب سایت و ... .

ساخت سایت و تولید محتوا

قدم بعدی پس از ساخت وب سایت، تولید محتوا برای آن است. اگر قصد دارید در بستر اینترنت و موتورهای جستجو در رتبه‌ی قابل قبولی قرار گیرید، می‌بایست تولید محتوای وب سایت خود را با رعایت اصول بهینه‌سازی وب سایت (SEO) انجام دهید. شرکت فراداده مفتخر است که آمادگی خود را در زمینه تولید محتوای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی اعلام دارد. این خدمات را با نام تجاری "دنیپر" ارائه خواهیم نمود.

 

 

 

درباره بخش طراحی وب سایت

در بخش "طراحی وب سایت" می‌کوشیم تا مطابق با نیازهای هر مشتری، حداقل‌های موردنیاز برای ایجاد یک وب سایت را در بستر رایو طراحی کرده و در اختیار مشتری قرار دهیم. این بخش، تمام تلاش خود را بکار می‌بندیم تا جلب رضایت مشتری را در الویت امور خود قرار داده و مشتریانی که ما را به عنوان شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات نرم افزاری برگزیدند، به اوج رسانیم. بخش "طراحی وب سایت" در ارتباط مستقیم با گروه فنی رایو (سایت ساز)، سامانه پیامک (فراپیامک) و تولید محتوا (دنیپر) بوده و از ظرفیت‌های موجود در هر یک از زیرمجموعه‌های شرکت دانش بنیان فراداده بهره می‌گیرد.

سایت‌ساز رایو