خدمات ارزش افزوده
 

خدمات ارزش افزوده پیامکی

یکی از متداول‌ترین خدمات ارزش افزوده، آن دسته از سرویس‌هایی است که پیام‌هایی با موضوعات متنوع و مختلف در قالب متنی برای مشترکین تلفن همراه ارسال می‌نماید .سرویس‌های ارزش ‌افزوده پیامکی، شامل فعالیت‌های مبتنی بر پیامک‌های متنی مانند محتوای سرگرم کننده، محتوای آموزشی، محتوای کاربردی مناسب برای سرویس های سازمانی می‌باشد.

 

خدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن گویا (IVR)

IVR مخفف عبارت Interactive Voice Response است که به معنای "پاسخ صوتی تعاملی" می‌باشد و به تلفن گویای گفته می‌شود که خدمات تلفنی به کاربران و مخاطبان خود ارایه می‌دهد. با گرفتن شماره تماس یک مجموعه، تعامل صوتی کاربر با سیستم تلفن گویا برقرار می‌شود، در هر مرحله پس از تعاریف و توضیحاتی از کاربر درخواست می‌شود کدی خاص را شماره‌گیری نماید.

 

خدمات ارزش افزوده نسل سوم (3G)

سرعت‌ بالای شبکه دیتای تلفن همراه باعث شد تا بستر راه‌اندازی سرویس‌های چندگانه صدا و تصویر به‌عنوان یکی از شاخه‌های اصلی این دسته از خدمات تلفن همراه تنوع بالایی برای مخاطبان خود ایجاد نماید. استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل، مشاهده ویدئو یا فیلم به صورت زنده که در بستر شبکه اینترنت و مخابرات قابل پیاده‌سازی است یکی از خدمات ارزش افزوده پیامکی می‌باشد.

 

خطوط تلفن هوشمند 909

خطوط مشاوره‌ای و خدمات‌رسانی 909، بر پایه سرویس‌های ارزش‌افزوده پایه‌ریزی شده است. فرد یا سازمان برپاکننده خدمات مشاوره‌ای می‌تواند با دریافت یک خط بر پایه خطوط هوشمند 909 سرویس خود را پیاده‌سازی نماید. این خطوط قابلیت انتقال تماس به تعداد نامحدودی شماره را دارد و هر تماس ورودی را می‌تواند به یک مشاور یا سرویسی منحصر به‌فرد متصل نماید.

 

Vas چیست؟

خدمات ارزش‌افزوده یا همان Value added service که به‌اختصار Vas نامیده می‌شود به خدماتی که کاربران درازای دریافت محتوا و استفاده از آن‌ها هزینه پرداخت می‌کنند، اطلاق می‌شود؛ که علاوه بر بازدهی بالا برای اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات تلفن همراه، از جمله فاکتورهای قوی برای رونق بخشیدن به کسب‌و‌کارها به حساب می‌آیند.

 

خدمات ارزش افزوده سازمانی

خدمات ارزش افزوده‌ای است که به تناسب اهداف و نیاز سازمان‌ها طراحی، پیاده‌سازی و اجرا می‌شود، و مخاطبان آن افراد خاص، افراد درگیر با سازمان یا حتی خود پرسنل سازمان می‌باشند. خدمات ارزش افزوده سازمانی، به تدوین راهکارهای جامع، نوین و منحصر به‌فرد و همچنین افزایش بهره‌وری سازمان‌ها می پردازد.

 

درآمدزایی با vas

خدمات ارزش‌افزوده (vas) به یک روند درآمدزایی برای تمامی سازمان‌ها و مجموعه‌ها تبدیل شده است، که بر خلاف تمامی روشها نیاز به هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری اولیه‌ای ندارد، بنابراین در عرصه تجارت الکترونیک، خدمات و سرویس‌های ارزش افزوده به یک موضوع بسیار جذاب و درآمدزا برای سازمان‌ها تبدیل شده است.

درباره واحد Vas

شرکت فراداده با فعالیت گسترده در زمینه سرویس‌های ارزش افزوده یا همان vas آماده ارایه خدمات مختلف در حوزه‌های اپلیکیشن تلفن‌همراه، خطوط هوشمند، تلفن گویا و خدمات پیامکی ارزش افزوده به شما مشتریان گرامی بوده، و ضمن تلاش برای اجرایی شدن ایده‌های شما در موضوعات مرتبط با سرویس‌های مبتنی بر خدمات VAS به یاری شما خواهد آمد.

واحد vas فراداده با تکیه‌بر تجارب گذشته خود در زمینه سرویس‌های 2G و 3G و همچنین دیگر حوزه‌ها ازجمله پایگاه داده قدرتمند و تماس صوتی IVR، خدمات ارزش‌افزوده را به‌ عنوان یکی از دسته اصلی فعالیت‌های خود با تکیه به کارشناسان مجرب و بهترین زیرساخت‌های فنی برای امکان‌سنجی، اجرا و کنترل به شما ارایه می‌نماید.

خدمات ارزش افزوده