عضویت و حضور مجموعه فراداده در خانواده دانش بنیان

دسته بندی : اخبار
شرکت فراداده رایانه سورنا با تکیه‌بر خرد جمعی تیم متخصص همواره رویکرد پیشرفت بر مبنای دانش و دستاوردهای نوین روز را سرلوحه و خط‌مشی خود قرار داده و با اعتقاد به این مقوله خود را عضو خانواده پرافتخار دانش‌بنیان‌ها می‌داند. هدف‌گذاری مستقیم مجموعه دانش‌بنیان فراداده بر استفاده از نيروهاي متخصص و به‌کارگیری دانش روز جهت طراحي سامانه‌ای و يكپارچه است تا علاوه بر لحاظ داشتن ديد بلندمدت و كاربري آينده، منجر به بهینه‌سازی هزینه‌های جاري و عملياتي مشتريان می‌گردد.

دانش‌بنیان بودن خود را با این شعار پیش خواهیم برد که: موفقیت تنها با یاری سرمایه‌های انسانی خلاق و یادگیرنده محقق خواهد شد.

از آن روی که برای دستیابی به یک برنامه راهبردی، تدوین درست و دقیق چشم‌انداز شرکت فراداده رایانه سورنا امری مهم به شمار می‌رود، بخش‌های مختلف چشم‌انداز، به‌طورکلی تحت دسته‌بندی‌های مختلف به شرح زیر قابل‌بیان است:

فلسفه کاری و ارزش‌های بنیادی

فراداده رایانه سورنا فلسفه کاری خود را جلب رضایت مشتریان و به وجد آوردن آن‌ها از طریق اقدامات صحیح و مناسب در حوزه‌های ساختار سازمانی، تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش و ایجاد سودآوری از طریق اعطاء ارزش به مشتریان می‌داند. ارائه خدمات باارزش در کنار پشتیبانی قوی برگ برنده فراداده رایانه سورنا بوده و روح بهبود مستمر در کلیه فرآیند و واحدهای مجموعه در جریان است.

تنوع فعالیت

این شرکت به‌عنوان یک سازمان کارآفرین و دانش‌بنیان درزمینهٔ های تولید، تجارت، سرمایه‌گذاری، پژوهش و آموزش در سطح ملی و بین‌المللی گسترش می‌یابد به‌طوری فراداده رایانه سورنا به‌صورت هولدینگ مجموعه‌های فراپیامک، فرآوا، فراتک، واحد ارزش‌افزوده VAS، رایو و تیم برنامه‌نویسی درنهایت واحد محصول پرنیان فعالیت‌های خود را گسترش داده است.

تنوع بازار

بازارهای هدف محصولات و خدمات فراداده رایانه سورنا که با بهره‌گیری از آخرین استانداردهای بین‌المللی فنی و زیست‌محیطی ازنقطه‌نظر دنیای فنّاوری تولید می‌شود شامل: بازارهای خدمات الکترونیکی سازمانی، سامانه‌های دریافت و ارسال پیامک، تلفن‌های گویا Voip و DTS و همچنین پایگاه‌های هوشمند IVR، محصولات واحد فراتک و فنّاوری‌های نوین با ایجاد واحدهای کسب‌وکار مستقل راهبردی، توسعه خواهند یافت.

جایگاه بازار

این شرکت از طریق اجرای صحیح فرایندهای نوین کسب‌وکار، تولید محصولات نوآورانه و دانش‌بنیان و ارائه خدمات مناسب به مشتریان مطابق باارزش‌های محوری خود، همواره از شرکت‌های رهبر، پیشرو و تعیین‌کننده در بازارهای هدف خواهد بود.

جغرافیای بازار

هدف‌گذاری اولیه جغرافیای فعالیت مجموعه فراداده رایانه سورنا، ابتدا توسعه بازارهای داخل کشور و پس‌ازآن بازار کشورهای هم‌جوار، آسیای میانه و سایر نقاط دنیا خواهد بود که با معرفی و عرضه محصولات باکیفیت و رقابت‌پذیر و نیز ایجاد و ارتقاء برند ارزشمند و ماندگار با استفاده از آموزش فرهنگ‌سازی اصولی از طریق رسانه‌های ارتباطی به دست می‌آید.

منابع انسانی

رویکرد شرکت درزمینهٔ منابع انسانی، بهره‌مندی از کارکنانی مجرب و متخصص، هوشمند و آموزش پذیر، وفادار و مسئولیت‌پذیر با خلاقیت بالاست که می‌تواند با به‌کارگیری دانش و فناوری روز دنیا ضمن به‌روزرسانی دستگاه‌های مدیریتی و ایجاد سازمانی چابک، تمایز را در تنوع سبد کالا و نوآوری پایداری در محصولات هویدا سازند. همچنین ارتقاء سطح علمی و معیشتی کارکنان، داشتن رویکرد مدیریت مشارکتی و افزایش همکاری‌های درون‌سازمانی، ایجاد خانواده منسجم و پرانگیزه پرسنلی و تبدیل آن‌ها به سفیران سلامت در جامعه از اصول مدیریتی شرکت است.

چشم‌انداز و رویکرد نگاه به آینده

با توسعه و گسترش بازارها، چه از منظر جغرافیایی و چه از منظر تنوع و ارتقاء محصولات تلاش خواهد شد تا با اصلاح ساختار سازمانی و توسعه در بخش‌های مدیریتی، زمینه تبدیل واحدهای کسب‌وکار راهبردی به شخصیت‌های اقماری برحسب بازارهای مختلف و تبدیل‌شدن به یک گروه صنعتی قوی فراهم شود که درمجموع زمینه‌ساز ورود شرکت به فرا بورس و بورس خواهد بود.

ما بسیار خرسند می‌شویم تا باکار مشترک با شرکای علمی خود در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی اثرات قابل‌توجهی در سطح ملی و منطقه‌ای داشته باشیم. ما قادر به معرفی و نمایش جنبه‌های غنی و قدرتمند دانش فنّاوری در دنیای وب و آنلاین در ایران و منطقه با پیشرفت‌های حقیقی درزمینهٔ های اهداف خودخواهیم بود. چشیدن طعم شیرین توسعه فناوری اطلاعات در محیط کسب‌وکار و تلاش و معاش، خدمتی را مقدم می‌کند که فراداده رایانه سورنا خود را متعهد و موظف به انجام آن می‌داند؛ آموزش در معرفی خدمات و ابزارهای الکترونیک، انتقال تجربه‌ای قوی را فراهم می‌کند که به استعداد آن اثر فناوری اطلاعات در نزد مخاطبان و مشتریان ما فراگیر، کارآمد و مشکل‌گشا می‌شود.

تعهد فراداده رایانه سورنا به مشتریان است که با ما شروع می‌کنند و قرار است به این زودی‌ها تمام نکنند…ما بر آنیم به بهترین نحوه ممکن از عهده مسئولیت‌ها و تعهدات خود برآییم تا ضمن حفظ منافع ذینفع خویش، مورد اعتماد و اطمینان مشتریان قرار گیریم.‌