اپلیکیشن تلفن ‌همراه

اخبار
اپلیکیشن تلفن ‌همراه نرم افزار موبایل فراداده
 
اپلیکیشن تلفن همراه و نقش و نفوذ آن جزء جدایی ‌ناپذیر زندگی افراد، سازمان ‌ها و موسسات شده و حضور پر رنگ، گسترده و تاثیر گذار آن‌ها در کسب ‌و کار، دستگاه ‌های فروش و بخش ‌های اطلاع‌ رسانی، درواقع پیش‌ نیازی برای رسیدن به موفقیت‌ های بعدی شده است.
 نیازی که اکثر مشتریان امروزی به دنبال آن هستند، دریافت خدماتی است که ضمن دارا بودن هزینه کم، دسترسی راحت تر و امکانپذیرتری را برای آنان به همراه داشته باشد؛ که با اپلیکیشن تلفن همراه برآورده ساختن این نیاز امکانپذیر است.
 
امروزه با توجه به سبک زندگی افراد و همچنین گسترش چشمگیر امکانات دیجیتال، امکان ارائه خدمات سازمانی از راه دور به مشتریان از اهمیت بسیار ویژه‌ ای برخوردار بوده و بیش از بیش موجبات رضایتمندی و وفاداری آنان را فراهم می آورد.
 
بنابراین استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه (Mobile Aplication) جهت برقراری ارتباطی میسر و مناسب با مشتریان به‌ عنوان یک راهکار مؤثر با هدف افزایش فروش و سودآوری برای کسب و کارها پیشنهاد می ‌گردد.

اکثر شرکت‌ های نرم ‌افزاری در نظر دارند، به منظور راحتی کاربران و تنوع استفاده آنان، نسخه تلفن همراه نرم‌ افزارهای خود را تحت سیستم‌ عامل‌های iOS  آی او اس و  Android اندروید تهیه نموده و در اختیار مشتریان قرار دهند.

 بنابراین با توجه به اینکه اینترنت برای توسعه و گسترش کسب ‌و کارها از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است، فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان از طریق اپلیکیشن تلفن ‌همراه تبدیل به راهی شده است که می‌ توان به ‌وسیله آن با مشتریان در ارتباط و تعامل بود.
در ادامه به برخی از بزرگ‌ ترین مزایای نرم افزار موبایل برای کسب ‌و کارها اشاره شده است:
 
  • امکان تقویت نام تجاری (برند)
  • دسترسی راحت و آسان مشتریان به شما، از طریق نرم افزار موبایل امکان تعامل مشتریان با شما بسیار راحت تر بوده و می توانند از امکانات و خدمات موجود آگاه شده و استفاده نمایند.
  • افزایش خرید و فروش آنلاین، می توانید به صورت آنلاین محصولات و خدمات خود را به فروش رسانید.
  • افزایش تعامل با مشتریان، می توانید نظرات و پیشنهادات مشتریان را دریافت نموده و با آنان ارتباط برقرار نمایید.
  • ایجاد کانال ارتباطی مستقیم با مشتریان
  • کاهش هزینه تبلیغات، هزینه چاپ کاتالوگ و تبلیغات کم شده و کاتالوگ شما به صورت دیجیتال در اختیار مشتری قرار می گیرد.
  • ثبت دقیق اطلاعات، اطلاعات مشتریان از قبیل نام، نام خانوادگی، میزان خرید، سلایق و ....... را به طور دقیق می توانید ثبت نمایید و از آن ها استفاده کنید.
اجرا و پیاده‌ سازی نرم افزار موبایل تحت سیستم‌ عامل‌ اندروید و iOS یکی از اصلی‌ ترین فعالیت‌ های واحد برنامه‌ نویسی تلفن همراه شرکت دانش ‌بنیان فراداده برای شما مشتریان می‌ باشد.
طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن
تلفن همراه، مطابق با خواسته ‌ها و نیازهای مشتریان، گرافیک کاربر پسند و به ‌روز رسانی ‌های متعدد، به کسب ‌و کار شما رونق داده و به شما کمک می‌ کند تا نیازتان را از یک نرم ‌افزار تلفن همراه درزمینه ی  کسب ‌و کار برطرف سازید.