سایت ساز آنلاین رایو، تحقق رویای ساخت سایت

درباره‌ سایت ساز رایو

امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها سعی بر آن دارند تا روند کاری سازمان خود، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود را از طریق وب‌ سایتی منحصربه‌فرد به اشتراک بگذارند. سایت ‌ساز آنلاین رایو یکی از محصولات شرکت دانش ‌بنیان فراداده رایانه سورنا است که متشکل از تحلیلگران حرفه‌ای، برنامه ‌نویسان مجرب و گرافیست ‌های خلاق کار خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این نرم‌ افزار امکان ساخت سایت، بدون نیاز به دانش فنی و برنامه ‌نویسی را در محیطی بسیار کاربرپسند (User-friendly) و صرف کمترین هزینه و زمان ممکن به کاربران می‌دهد. رایو، یک سایت ساز و فروشگاه ساز حرفه ای است که برای کار کردن با آن، نیازی به هیچ‌گونه دانش وب سایت یا فنی نیست. هر شخصی با هر میزان اطلاعاتی که دارد، می‌تواند یک وب سایت یا فروشگاه ساز بسازد و به مدت 2 ماه به صورت رایگان، برای طراحی و محتوا نویسی، وقت صرف کند. پس از اتمام ویرایش، کاربر می‌تواند ویترین اینترنتی خود را به دامنه‌ی اصلی متصل کند و از مزایای داشتن یک وب سایت یا فروشگاه ساز استفاده کرده و به جذب مشتری بپردازد.

مشاهده وب سایت رایو

ویژگی‌های سایت ساز و فروشگاه ساز رایو

مشاهده تمامی امکانات رایو

ویژگی رایو

فضـــای هـاست نـامحـدود

(Unlimited Host)

پس از خرید دامنه، بزرگترین دغدغه، تهیه فضای هاست و میزبانی وب است؛ رایو با درنظر گرفتن این دغدغه‌، ساخت سایت برای متقاضیان را آسان کرده است و فضای میزبانی وب و پهنای باند را به صورت نامحدود در اختیارشان می‌گذارد. بدیهی است چنین امکانی، از وجوه تمایز سایت ساز رایو با سایر سایت سازهای موجود است که مشتری را به ساخت وب سایت ترغیب می‌نماید.

ویژگی رایو

فروشــگاه ســـاز آنـــلاین

(eCommerce Builder)

رایو فقط یک سایت ساز نیست، بلکه با استفاده از آن می‌توانید یک فروشگاه آنلاین بسازید و محصولات یا خدمات خود را عرضه کنید. امکانات فروشگاه ساز رایو شامل: ارائه‌ی فاکتور/پیش فاکتور، قابلیت اتصال به درگاه‌های بانکی (زرین پال، درگاه ملت و پارسیان)، امکان مشاهده آمار فروشگاه آنلاین، امکان مشاهده‌ لیست کاربران فروشگاه، امکان مدیریت سفارشات و ... می‌باشد.

ویژگی رایو

سـاخت سـایت چنـد زبـانه

(Multi-language Website)

کسب و کارهایی که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند، برای حضور در فضاهای اینترنتی، به یک وب سایت چند زبانه یا حداقل دو زبانه نیاز دارند. به همین منظور، در نرم افزار سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین رایو، این قابلیت وجود دارد که می‌توان یک وب سایت یا فروشگاه آنلاین، به زبان‌های فرانسوی، ترکی، عربی، انگلیسی، آلمانی و فارسی ساخت.

ویژگی رایو

24 ساعت تست رایگان

(Free Time Using)

سایت ساز و فروشگاه ساز رایو به مدت 24 ساعت به صورت رایگان و بر روی زیردامنه فعال است. این یکروز، مدت زمان خوبی است که به انتخاب قالب و محتوای متنی مناسب کسب و کارتان بپردازید. پس از اتمام کار ویرایش، می‌توانید سایت را به دامنه اصلی منتقل کنید. البته رایو یک دامنه .ir به صورت رایگان در اختیار کاربران جدید می‌گذارد.

ویژگی رایو

بـــه‌روزرسانــی مداوم

(Up-to-date)

ارائه‌ی نرم ‌افزار به صورت بومی در شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا باعث می‌شود بتوانید به شکلی پیوسته از امکانات جدید و جذاب سایت ساز آنلاین رایو بهره‌مند شوید. اصلی‌ترین هدف رایو، جلب رضایت مشتریان است؛ بنابراین، به‌روزرسانی نرم افزار سایت ساز رایو نشان از تلاش بی‌وقفه‌ی گروه نرم افزاری فراداده دارد که همواره جهت ایجاد وفاداری و جلب اعتماد مشتری کوشش می‌کنند.

ویژگی رایو

صـرفه جـویی در زمـان

(Saving Time)

در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ویترین اینترنتی خود را طراحی کنید! ساخت سایت با سایت ساز رایو، کمترین وقت و هزینه را برای شما دربرخواهد داشت. ویدئوها و فایل‌های آموزشی موجود در سایت رایو و نرم افزار سایت ساز، به کاربران کمک خواهد کرد تا به صورت مرحله‌ به مرحله در ساخت سایت راهنمایی شوند و این فرآیند را به بهترین شکل ممکن پیش ببرند.

ویژگی رایو

امکـانـات تخصصـی طراحی سـایت

(Professional Features)

ویرایش مطالب، تصاویر و جابه‌جایی منوها از امکاناتی است که در نرم افزار سایت ساز رایو میسر می‌باشد. در برخی از بخش‌های سایت ساز رایگان رایو، امکان "کشیدن و رها کردن" (Drag & Drop) عناصر و جزئیات وب سایت نیز وجود دارد. امکانات تخصصی سایت ساز رایگان رایو این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که ساخت سایت را به صورت تخصصی تجربه کنید.

ویژگی رایو

ســــادگی در استفـاده

(Simplicity)

محیط کاربرپسند (User-friendly) در نرم افزار سایت ساز رایو، این امکان را به کاربر می‌دهد تا بدون درگیری‌های فنی، اقدام به ایجاد و مدیریت وب سایت خود نمایند. گروه رایو تلاش کرده‌ است تا مدیریت محتوای وب سایت را به آسان‌ترین شکل ممکن در نرم افزار سایت ساز خود قرار دهد تا افرادی که هیچگاه تجربه‌ی ساخت سایت را نداشته‌اند نیز به ایجاد وب سایت علاقمند گردند.