ارزشها

ممتاز بودن

فراداده با اشتیاقی بی‌پایان سعی در توسعه محصولات و بهبود مداوم کیفیت خدمات خود داشته و تمامی تلاش خود را برای ممتاز بودن در زمینه‌های مختلف به کار می‌گیرد.

ارزشها

مسئولیت پذیری

تعهد به‌تمامی مسئولیت‌های پذیرفته‌شده یکی از اهداف شرکت فراداده می‌باشد، بنابراین این مجموعه سعی دارد دانش نیروهای انسانی خود را با آموزش‌های لازم در راستای مسئولیت‌پذیری هر چه بیشتر ارتقا دهد.

ارزشها

وفای به تعهدات

فراداده با تلاشی بی‌دریغ سعی دارد تا امنیت اطلاعات مشتریان را تضمین نموده و با گام برداشتن در راه اجرای تمامی تعهدات خود به مشتری، در جهت رضایت آن‌ها اقدام نماید.

ارزشها

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز شرکت فراداده است. این مجموعه خانواده‌ای می‌باشد که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک‌تک اعضا می‌داند.

ارزشها

مشتری مداری

فرهنگ مشتری مداری، یکی از قواعد اصلی کسب‌وکار در فراداده است. همسو نمودن فعالیت‌ها طبق نیاز و انتظارات مشتریان رضایت آن‌ها را به دنبال داشته و باعث جذب مشتریان وفادار گردیده که بقای فراداده را تضمین می‌نماید.

ارزشها

پشتیبانی

ارائه‌ی خدمات پشتیبانی فنی مداوم، قوی و 24 ساعته ازجمله نقاط قوت شرکت فراداده است، راهنمایی به خریداران جدید محصولات جهت انتخاب بهتر و آموزش به کاربران قدیمی جهت استفاده‌ی راحت‌تر، وجه تمایز پشتیبانی فراداده می‌باشد.