پتیا، اپلیکیشن سفارش اینترنتی از پت شاپ های اطراف


درباره استارتاپ پتیا

استارتاپ پتیــا به منظور حمایت از حیوانات و تسهیل در امر نگهداری از حیوانات خانگی راه‌اندازی شد. این استارتاپ، کار خود را در قالب یک اپلیکیشن موبایل شروع کرد که هم برای صاحبان پت (حیوان خانگی) و هم برای فروشگاه های لوازم حیوانات به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد. هدف از راه‌اندازی و طراحی اپلیکیشن پتیــا، ایجاد یک کسب و کار مشتری‌محور است که با شناخت کمبودهایی که در حوزه‌ی نگهداری از حیوانات خانگی و تشخیص بهترین راه کمک به صاحبین آنها در ایران وجود دارد، بتواند به ارائه‌ی خدمات در حوزه حیوانات خانگی (پت) بپردازد و در همین راستا، خلاء‌های موجود را جبران نماید.

مشاهده فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی پتیا


خدمات پتیا


خدمات پتیاااا

پت شاپ آنلاین

پتیا، یک اپلیکیشن است که در دو نسخه‌ی اندروید و iOS فعال است. همچنین نسخه‌ی تحت وب اپلیکیشن پتیا نیز به تازگی در دسترس می‌باشد. صاحبان پت، می‌توانند براساس موقعیت جغرافیایی خود، پت شاپ‌های آنلاین در اپ را مشاهده کرده و به صورت آنلاین از ایشان خرید کنند. امکان پرداخت اعتباری یا نقدی و یا درب منزل در پتیا وجود دارد.

خدمات پتیاااا

پت واش

پت واش نیز همانند پتیا، یک استارتاپ نوپاست که به ارائه‌ی خدمات شستشو و پیرایش پت به صورت سیار می‌پردازد. پت واش، شریک تجاری پتیا است و با استفاده از جدیدترین و به‌روزترین دستگاه‌های موجود به ارائه‌ی خدمات پیرایشی و آرایشی حیوانات خانگی می‌پردازد. شستشوی پت، پیرایش مو و ناخن و براشینگ از جمله خدمات پت واش است.

خدمات پتیاااا

کیسه‌های پارچه‌ای

از آنجاییکه استارتاپ پتیا، خود را حامی حیوانات و محیط زیست می‌داند، در همین راستا، یک مسئولیت اجتماعی برای خود تعریف کرده است. پتیا، در جهت کمک به حفظ محیط زیست، اقدام به طراحی و تولید کیسه‌های پارچه‌ای کرده که با الیاف طبیعی تولید می‌شوند و درآمد حاصل از فروش آنها، در راستای امور خیریه حیوانات صرف می‌گردد.