خدمات شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا

خدمات

دنـیپر، دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، شامل خدماتی است که به یک کسب و کار کمک می‌کند تا در فضای اینترنتی یا اجتماعی بهتر دیده شود. خدمات دیجیتال مارکتینگ، مانند: طراحی سایت، تولید انواع محتوا در وب سایت، محتوای شبکه‌های اجتماعی و رادیو و تلویزیون، طراحی انواع خدمات گرافیکی مانند بنر سایت، موشن گرافیک، اینفوگرافیک، تبلیغات در گوگل و ... .

خدمات

فراپیامک، سامانه پیامک

نیاز تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی سبب شد تا شرکت دانش بنیان فراداده، سامانه‌ پیامکی با نام تجاری "فراپیامک" را طراحی نماید. امروزه این سامانه یکی از قدرتمندترین و کاربردی‌ترین پنل‌های پیامک را برای مشاغل، اصناف و افراد مختلف ارائه می‌نماید. فراپیامک، بیش از 12 سال است که در عرصه‌ی پیام کوتاه فعالیت دارد و سهم بسزایی در بازار پیامکی ایفا می‌کند.

خدمات

رایو، سایت ساز آنلاین 

پس از مدت‌ها تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیدیم که نیاز به داشتن وب سایت، همچنان بالاترین نیاز در میان کسب و کارهای مختلف است. در همین راستا، امکانی را فراهم کرده‌ایم تا ساخت وب سایت بر بستر یک سایت ساز آنلاین با نام تجاری رایو را برای متقاضیان طراحی سایت که تسلطی به دانش فنی وب ندارند، میسر کرده باشیم.

خدمات

پتیا، اپلیکیشن موبایل

حضور در عصر ارتباطات و اینترنت، به پت شاپ ها کمک کرده است تا از این بستر در جهت جذب مشتری و فروش محصولات خود استفاده کنند. در همین راستا، شرکت دانش بنیان فراداده، فضایی را فراهم کرده است تا تمامی پت شاپ ها و کالاهای آن، برای صاحبین حیوانات خانگی قابل مشاهده گردد. این نرم افزار برای بستر iOS و اندروید قابل دسترس می‌باشد.